Volume off
Volume on

Inspirują nas przede wszystkim ludzie

budujemy Twoją przyszłość

Inwestowanie w Equity umożliwia bezpośrednią i jednocześnie bezobsługową formę uczestniczenia w projekcie deweloperskim poprzez nabycie udziałów w spółce celowej, powołanej do realizacji inwestycji mieszkaniowej. Wszystkie nasze projekty są szczegółowo weryfikowane. Wychodzimy z nimi do Inwestorów dopiero, gdy mamy prawomocne pozwolenie na budowę.

Michał Sapota

Właściciel HREIT

Equity

Inwestowanie w Equity, czyli nabycie udziałów w spółkach deweloperskich jest rozwiązaniem zbudowanym w odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych Klientów.

Equity

Realizacje

Rzetelna informacja oraz szczegółowe dane dotyczące postępu realizacji inwestycji deweloperskich są dla nas priorytetem w komunikacji z Klientami. Tutaj odnajdziesz szczegóły na temat aktualnego stanu prac budowlanych.

Relacje inwestorskie

Analizy

Na bieżąco badamy i analizujemy sytuację na rynku nieruchomości oraz rynkach z nim powiązanych. Rekomendujemy rozwiązania, które mają służyć jego stabilnemu rozwojowi, ale nie tylko. Przede wszystkim chcemy, aby Polacy, podejmując w codziennym życiu ważne decyzje finansowe, robili to jak najbardziej świadomie oraz w oparciu o wyłącznie rzetelne informacje.

03.10.2023

Rynek już „wie” co zrobi RPP

czytaj więcej

29.09.2023

Wrzesień 2023: kończące się lokaty dały 3% realnej straty

czytaj więcej

28.09.2023

W dużych miastach mieszkania zdrożały nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych

czytaj więcej

Indeks HREIT

Indeks HREIT jest kompleksowym narzędziem oceny rynku nieruchomości w Polsce, którego celem jest wczesne ostrzeganie przed zjawiskami kryzysowymi na rynku nieruchomości. Integruje cztery subindeksy obejmujące: ceny nieruchomości, sektor bankowy, sytuację gospodarstw domowych i sektor budownictwa.

O nas

Projekty deweloperskie w ramach Equity realizujemy w całym kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w finansowaniu inwestycji mieszkaniowych, przedsięwzięciach typu proptech oraz w badaniach i analizach rynku nieruchomości.

HRE Holding

Partnerzy

To ludzie tworzą naszą organizację. Obdarzamy ich największym zaufaniem. Ich relacje z Klientami są kluczowe w tworzeniu naszej kultury.