Finansowanie

Odpowiednie źródło finansowania każdego biznesu jest kluczem do jego stabilnego rozwoju. Eksperci Finansowi Heritage Real Estate, na podstawie szczegółowo przeprowadzonej analizy sytuacji oraz potrzeb Klienta, zarekomendują właściwą formę finansowania każdego projektu w przedsiębiorstwie.

Finansowanie przedsiębiorstw

Zespół Ekspertów ds. Finansowania Przedsiębiorstw współpracuje wyłącznie z renomowanymi instytucjami, które posiadają w swojej ofercie produkty dla przedsiębiorstw i firm. Dzięki tej współpracy Eksperci ds. Finansowania Przedsiębiorstw z Heritage Real Estate mają stały dostęp do najkorzystniejszej oferty kredytów firmowych:

·       kredyty inwestycyjne,
·       kredyty obrotowe,
·       leasing nieruchomości, maszyn oraz urządzeń,
·       faktoring,
·       finansowanie pozabankowe.

Skontaktuj się z Ekspertem ds. Finansowania Przedsiębiorstw – przedstawimy ofertę najkorzystniejszego kredytu firmowego.

 

Skontaktuj się z nami

Fuzje i przejęcia (M&A)

Transakcje fuzji i przejęć to skomplikowane procesy, które wymagają wnikliwego zabezpieczenia interesów każdej ze stron. Jesteśmy partnerem wspierającym naszych klientów w całym etapie przedsięwzięcia – od momentu przedstawienia możliwości transakcji, wsparcia na etapie przygotowawczym oraz w trakcie procesu przeprowadzania wszystkich wymaganych czynności aż po obsługę potransakcyjną. Dostosowujemy rozwiązania skrojone na miarę oczekiwań naszych klientów tak, aby zrealizować założone przez nich cele oraz zapewnić bezpieczeństwo na każdym etapie procesu.

Skontaktuj się z nami – przeprowadź transakcję M&A.

 

Skontaktuj się z nami

Mezzanine

Zapewniamy elastyczne finansowanie dla średnich i dużych firm w postaci mezzanine. Dzięki temu rozwiązaniu spółki mogą realizować np. plany fuzji i przejęć na które nie uzyskałyby standardowego kredytu bankowego a nie chcą finansowania kapitałowego z uwagi na wysokie koszty. Oferta mezzanine dostępna jest jedynie dla firm w dobrej sytuacji finansowej  z stabilnymi przepływami finansowymi, ugruntowaną pozycją rynkową i dużym potencjałem wzrostu, nie jest to zatem finansowanie odpowiednie dla start-up’ów.

Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym – zrealizujemy mezzanine w Twojej firmie.

 

Skontaktuj się z nami

Obligacje

"Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym."


 

Skontaktuj się z nami

Partnerstwo strategiczne

Dla naszych klientów chcących skokowo zwiększyć wartość i skalę prowadzonej działalności tworzymy partnerskie projekty z funduszami inwestycyjnymi. Tego typu rozwiązanie daje szansę na szybszy rozwój przedsiębiorstwa przy równoczesnym zachowaniu obopólnych korzyści  dla każdej ze stron projektu.

Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym – zyskaj partnera strategicznego.

 

Skontaktuj się z nami

Venture capital

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w bankowości wiemy, że małe przedsiębiorstwa często nie mogą uzyskać finansowania bankowego pomimo iż prowadzą perspektywiczną działalność. Dzięki współpracy z funduszami VC możemy pomóc rozwinąć skrzydła wielu polskim przedsiębiorstwom.

Skontaktuj się z Ekspertem Finansowym – znajdziemy fundusz który wesprze Twój biznes.

 

Skontaktuj się z nami

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35