12.07.2017

HRE Finanse rozpoczyna działalność operacyjną

11 lipca br., do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), trafiło pismo notyfikujące, czyli zawiadomienie o rozpoczęciu działalności operacyjnej HRE Finanse sp. z o.o. KNF w połowie czerwca br., wpisała HRE Finanse, wchodzącą w skład holdingu Heritage Real Estate (HRE) do rejestru - Agent Firmy Inwestycyjnej (AFI). Po spełnieniu bardzo surowych kryteriów, spółka dołączyła do elitarnego grona, wyznaczającego najwyższe standardy jakości na rynku usług doradztwa finansowego w Polsce. HRE Finanse będzie działała, jako Agent Firmy Inwestycyjnej na rzecz IPOPEMA Securities S.A.


 

Złożona wczoraj notyfikacja oznacza, że 11 lipca br., HRE Finanse rozpoczęła działalność operacyjną, polegającą m.in. na doradzaniu klientom w zakresie usług i produktów oferowanych przez reprezentowaną firmę inwestycyjną.


Spółka w ramach prowadzonej działalności biznesowej, będzie działała, jako agent w imieniu i na rzecz IPOPEMA Securities S.A..
- Złożyliśmy we wtorek do KNF-u pismo, zawiadamiające o rozpoczęciu działalności operacyjnej HRE Finanse. Znalezienie się w rejestrze AFI, było dla nas kwestią priorytetową, podnoszącą prestiż i uwiarygodniającą prowadzoną przez nas działalność. To kolejny, ważny krok w budowaniu silnych biznesowych struktur naszego holdingu. Współpraca z IPOPEMA Securities jest dla nas i wyzwaniem i nobilitacją. Jestem przekonany o obopólnych korzyściach, a przede wszystkim korzyściach, jakie będą z tej współpracy mieć klienci mówi Michał Cebula, Dyrektor Generalny Heritage Real Estate.HRE jest dzisiaj jedyną profesjonalną firmą na polskim rynku, która łączy usługi konsultingu dla przedsiębiorców i wealth management dla klienta indywidualnego. Główna siedziba spółki mieści się w Warszawie. Jeszcze w tym roku, zarząd planuje otworzyć placówki w Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie. W kolejnym roku, w Poznaniu, Rzeszowie i  Krakowie. HRE oferuje szeroką gamę produktów, od czysto finansowych i ubezpieczeniowych po możliwość inwestowania w różnego typu nieruchomości takie, jak mieszkania na wynajem, condohotele czy lokale usługowe. Spółka uczestniczy też wspólnie z Saturn TFI i grupą Murapol w projekcie Murapol HRE FIZAN - funduszu umożliwiającym zarabianie na realizacji projektów  nieruchomościowych.


Dodatkowych informacji udziela:


Marta Nos


Dyrektor Marketingu Heritage Real Estate


E-mail: marta.nos@heritagere.pl