Volume off
Volume on

Inspirują nas przede wszystkim ludzie

budujemy Twoją przyszłość

Misją naszej Spółki jest współtworzenie projektów inwestycyjnych na zasadach wzajemnego partnerstwa, uprzywilejowanego dostępu do wiedzy oraz dzielenia się zyskiem z naszymi Inwestorami.

Michał Cebula

Prezes Zarządu Heritage Real Estate

Partnerzy

To ludzie tworzą naszą organizację. Obdarzamy ich największym zaufaniem. Ich relacje z Klientami są kluczowe w tworzeniu naszej kultury.

HRE Think Tank

HRE Think Tank tworzy zaplecze kompetencyjne dla wszystkich uczestników rynku mieszkaniowego w Polsce. Prowadzi prace badawcze i analityczne, współpracując m.in. z Bankiem Światowym, ONZ oraz organizacją Pracodawcy RP.

HRE Think-Tank

Analizy

Na bieżąco badamy i analizujemy sytuację na rynku nieruchomości oraz rynkach z nim powiązanych. Rekomendujemy rozwiązania, które mają służyć jego stabilnemu rozwojowi, ale nie tylko. Przede wszystkim chcemy, aby Polacy, podejmując w codziennym życiu ważne decyzje finansowe, robili to jak najbardziej świadomie oraz w oparciu o wyłącznie rzetelne informacje.

Tworząc Heritage Real Estate, naszym celem była budowa organizacji otwartej na różne – często najbardziej wygórowane – potrzeby i oczekiwania Interesariuszy. Dlatego zawsze mogą oni liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w realizacji swoich rozmaitych celów biznesowych i społecznych.

Michał Cebula

Prezes Zarządu Heritage Real Estate

O nas

Projekty deweloperskie w ramach Equity realizujemy w całym kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w finansowaniu inwestycji mieszkaniowych, przedsięwzięciach typu proptech oraz w badaniach i analizach rynku nieruchomości.

HRE Holding

Głęboko wierzę, że jako firma doskonale wiemy, po co istniejemy, a każdy nasz zdyscyplinowany krok służy budowaniu wartości dla naszych Klientów, Inwestorów i wszystkich Interesariuszy.

Michał Cebula

Prezes Zarządu Heritage Real Estate

Equity

Inwestowanie w Equity, czyli nabycie udziałów w spółkach deweloperskich jest rozwiązaniem zbudowanym w odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych Klientów.

Equity

Realizacje

Rzetelna informacja oraz szczegółowe dane dotyczące postępu realizacji inwestycji deweloperskich są dla nas priorytetem w komunikacji z Klientami. Tutaj odnajdziesz szczegóły na temat aktualnego stanu prac budowlanych.

Relacje inwestorskie