Inwestuj w deweloperskie projekty mieszkaniowe
Zostaw wiadomość a nasz ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji:

  adresu poczty elektronicznej
  numeru telefonu
  w celach marketingowych polegających na przedstawianiu oferty produktów i usług spółek z grupy HRE Investments. Współadministratorami danych osobowych są HRE Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. oraz spółki należące do jej grupy kapitałowej... (rozwiń) .

  Zostaw wiadomość lub zadzwoń +48 734 900 900, a nasz ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji:

   adresu poczty elektronicznej
   numeru telefonu
   w celach marketingowych polegających na przedstawianiu oferty produktów i usług spółek z grupy HRE Investments. Współadministratorami danych osobowych są HRE Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. oraz spółki należące do jej grupy kapitałowej... (rozwiń) .

   opis inwestycji
   Equity Park City Wrocław

   Equity Park City Wrocław

   POBIERZ TEASER

   W ramach inwestycji powstanie kameralne osiedle budynków wielorodzinnych z wielostanowiskowymi garażami podziemnymi, naziemnymi miejscami parkingowymi oraz z niezbędną infrastrukturą i zagospodarowaniem.

    

   Zaprojektowano niskie, czterokondygnacyjne budynki, z czwartą kondygnacją znajdującą się w poddaszu. Swoją formą i gabarytami nawiązywać będą do istniejącej i realizowanej zabudowy na sąsiednich działkach. Wszystkie budynki zostaną przykryte dachem dwuspadowym, a ich bryła będzie rozrzeźbiona układem balkonów i lukarn. Jasna, stonowana kolorystyka elewacji sprawia, że całość kompozycji jest ponadczasowa i przyjemna w odbiorze.

   Na poziomie kondygnacji podziemnych przewidziano jednoprzestrzenne garaże. Kondygnacje naziemne zostaną w całości przeznaczone na cele mieszkalne. Znajdzie się tu ponad 300 lokali o zróżnicowanych metrażach od 25 do ponad 70 m2 i łącznej powierzchni użytkowej ok. 14 600 m2. Mieszkania mają funkcjonalne układy, pozwalające na optymalną aranżację przestrzeni zgodnie z potrzebami przyszłych mieszkańców.

    

   W wewnętrznej części kwartału, pomiędzy budynkami na stropodachu garażu podziemnego, zaprojektowano teren zielony w formie ogródków przypisanych do mieszkań w parterach budynków. Teren nieruchomości zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Układ ciągów pieszych oraz rowerowych uzupełnią stojaki na jednoślady, kosze i ławki. Dla najmłodszych mieszkańców osiedla przewidziano place zabaw. Na terenie inwestycji będzie również parking naziemny dla mieszkańców i ich gości.

    

   Osiedle ulokowane jest na południowo-wschodnich obrzeżach Wrocławia. Dobra komunikacja z centrum i bliskość terenów zielonych sprawiają, że to lokalizacja atrakcyjna zarówno dla osób korzystających na co dzień z uroków miasta, prowadzących aktywne życie zawodowe czy towarzyskie, jak i tych poszukujących spokoju i kontaktu z naturą.

   Atuty
   • atrakcyjna lokalizacja w obrębie Wrocławia
   • dobra komunikacja z centrum miasta
   • bliskość terenów zielonych
   • niska, kameralna zabudowa
   • atrakcyjne układy i metraże mieszkań
   • własność gruntu
   • prawomocne pozwolenie na budowę
   Lokalizacja
   Sklep spożywczy 1 km
   Park Bieńkowicki 650 m
   Szkoła podstawowa 1,5 km
   Wrocław Rynek 10,5 km
   Equity Apartamenty Dobrzańskiego Sosnowiec

   Equity Apartamenty Dobrzańskiego Sosnowiec

   POBIERZ TEASER

   Apartamenty Dobrzańskiego to zespół trzech ośmiokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, wizualnie tworzących jedną bryłę. Inwestycja będzie zlokalizowana przy ulicy Dobrzańskiego w Sosnowcu.

    

   W budynkach znajdzie się 240 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 800 m2. Proponujemy klientom lokale o zróżnicowanych metrażach (od 31 do 64 m2) i atrakcyjnych układach. Dostępne będą zarówno kawalerki, jak i cieszące się dużym powodzeniem mieszkania czteropokojowe o niewielkiej powierzchni. Wszystkie lokale będą posiadały balkony, a mieszkania na parterach ogródki. W całym kompleksie znajdą się też garaże podziemne.

    

   Budynki mają prostą bryłę i neutralną kolorystykę. Pionowy, rytmiczny podział elewacji wyznacza strefy poszczególnych budynków. Biel, odcienie szarości i grafitu to dominująca paleta barw. W projekcie przewidziano zastosowanie na elewacji farb antysmogowych, które poprawiają jakość powietrza poprzez redukcję toksycznych tlenków azotu.

    

   Teren inwestycji zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Znajdą się tu naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców i ich gości, a także plac zabaw dla dzieci.

    

   Lokalizacja inwestycji w zurbanizowanej i dobrze skomunikowanej części miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać z bogatej infrastruktury, m.in. szkół, przedszkoli, sklepów i punktów usługowych. Natomiast bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych ułatwi aktywny odpoczynek po pracy.

   Atuty
   • prawomocne pozwolenie na budowę
   • zróżnicowane metraże i układy mieszkań
   • proekologiczne rozwiązania techniczne
   • łatwy dostęp do komunikacji i infrastruktury miejskiej
   • bliskość parku i terenów zielonych
   Lokalizacja
   Supermarket 1,9 km
   Przystanek tramwajowy 150 m
   Apteka 600 m
   Park Tysiąclecia 9 km
   Equity Na Wspólnej Nowy Dwór Mazowiecki

   Equity Na Wspólnej Nowy Dwór Mazowiecki

   POBIERZ TEASER

   Apartamenty na Wspólnej to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Nowym Dworze Mazowieckim, który ze względu na bliskość stolicy, dobrą komunikację i przede wszystkim konkurencyjność cenową cieszy się wśród klientów niesłabnącym powodzeniem.

    

   Na działce o powierzchni ok. 14 650,00 m2 zrealizowany zostanie zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi na poziomie parteru, garażami na kondygnacji podziemnej, miejscami parkingowymi na terenie nieruchomości oraz niezbędną infrastrukturą.

    

   Powstanie tu ponad 700 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 29 000 m2. Struktura mieszkań dopasowana jest do oczekiwań rynku, dlatego znajdziemy tu zarówno jednopokojowe kawalerki o powierzchni od 25 m2 jak i nieduże, około 70-metrowe, funkcjonalne czteropokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi.

    

   Projektowane budynki posiadają nowoczesną formę architektoniczną, ciekawą bryłę i stonowaną naturalną kolorystykę. Zróżnicowana wysokość poszczególnych segmentów (od 5 do 9 kondygnacji) zapewnia optymalne doświetlenie wszystkich mieszkań. Kaskadowa zabudowa pozwoliła na zaprojektowanie przestronnych, zielonych tarasów. Do mieszkań na parterze, od strony patio będą przynależały niewielkie ogródki. Teren wokół budynków zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

    

   Apartamenty na Wspólnej to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych, a jednocześnie oczekujących łatwego dostępu do infrastruktury miejskiej, dobrej komunikacji i atrakcji oferowanych przez miasto.

   Atuty
   • atrakcyjna lokalizacja
   • zróżnicowane metraże mieszkań
   • proekologiczne rozwiązania techniczne
   • własność gruntu
   • łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej
   Lokalizacja
   Supermarket 1,2 km
   Stacja kolejowa 1,3 km
   Park Miejski 2,3 km
   Warszawa 40 km
   Equity Eco City Wrocław

   Equity Eco City Wrocław

   POBIERZ TEASER

   Inwestycja Eco City obejmuje realizację nowoczesnego osiedla, składającego się z 28 kameralnych, trzykondygnacyjnych, niepodpiwniczonych budynków mieszkalnych, w których znajdzie się 316 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 39 do 60 m2) i funkcjonalnych układach.

    

   Budynki mają prostą bryłę i ciekawy, współczesny detal. Elegancji dodaje im jasna, stonowana kolorystyka elewacji, podkreślona ciemniejszymi elementami balustrad, stolarki okiennej, obróbek blacharskich i dachu.

    

   Osiedle podzielone zostanie układem ciągów komunikacyjnych na mniejsze kwartały, które zapewnią mieszkańcom intymność i ułatwią międzysąsiedzką integrację. Teren wokół zagospodarowany będzie zielenią wysoką, niskimi krzewami i elementami małej architektury. Dla najmłodszych w centralnej części założenia przewidziano plac zabaw.

    

   W parterach kilku z budynków zaprojektowano lokale usługowe, które ułatwią codzienne funkcjonowanie przyszłym właścicielom. Na terenie osiedla znajdą się też naziemne miejsca parkingowe dla mieszkańców i ich gości.

   Atuty
   • atrakcyjna lokalizacja
   • prawomocne pozwolenie na budowę
   • zróżnicowane metraże mieszkań
   • proekologiczne rozwiązania techniczne
   Lokalizacja
   Wrocław Rynek 10,5 km
   Park Bieńkowicki1,8 km
   Supermarket 5,5 km
   Szkoła podstawowa 2,4 km
   Equity Sosnowiec Ostrogórska

   Equity Sosnowiec Ostrogórska

   POBIERZ TEASER

   Przedmiotem inwestycji jest zespół dwóch budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi zlokalizowany przy ulicy Ostrogórskiej w Sosnowcu. Budynki mają zróżnicowaną wysokość od 5 do 8 kondygnacji. Znajdzie się w nich ponad 290 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 14 000 m2.

    

   W ofercie przewidziano szeroki wachlarz lokali – zarówno kawalerek o powierzchni od ok. 28 m2, jak i wygodnych, czteropokojowych, prawie 80-metrowych mieszkań z 3 sypialniami i salonem. Do lokali na parterze będą przynależały ogródki. Mieszkańcy wyższych kondygnacji natomiast będą mogli korzystać z przestronnych balkonów.

    

   Oba budynki zaprojektowane zostały w układzie półotwartym w kształcie litery „U”. Pozwoliło to zapewnić optymalne doświetlenie mieszkań oraz wydzielić przestrzeń z zielenią, placami zabaw i elementami małej architektury. Budynki mają proste bryły oraz rytmiczne układy okien i balkonów. Jasna elewacja kontrastuje z elementami ciemnego grafitu, nadając zamierzeniu uniwersalny, ponadczasowy charakter.

    

   Bilans miejsc parkingowych zapewnią głównie miejsca w podziemnych halach garażowych. Pozwoli to wyeliminować ruch kołowy z terenu osiedla, które stanie się bardziej przyjazne i bezpieczne dla przyszłych mieszkańców.

    

   Dużym atutem kompleksu jest bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – w okolicy znajdziemy m.in. Park Harcerski z olbrzymim placem zabaw, kąpielisko Huberus, czy ciągi piesze i rowerowe nad rzeką Przemszą i Brynicą.

   Atuty
   • doskonała lokalizacja w zurbanizowanej części miasta
   • bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych
   • zróżnicowane metraże i funkcjonalne układy mieszkań
   • pozwolenie na budowę
   Lokalizacja
   Katowice 10km
   Supermarket 650m
   Restauracja 900m
   Galeria handlowa 1,1km
   Equity Bytom Łagiewniki

   Equity Bytom Łagiewniki

   POBIERZ TEASER

   Inwestycja Apartamenty Silver zlokalizowana jest w Bytomiu w rejonie ulic Armii Krajowej i Świętych Cyryla i Metodego. Projektowane osiedle składa się z sześciu pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 279 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej prawie 12 800 m2. Miejsca parkingowe dla mieszkańców i ich gości znajdą się na terenie nieruchomości oraz w pięciu podziemnych halach garażowych.

    

   W ofercie inwestycji znajdą się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach i układach. Ich powierzchnia będzie wynosiła od 29 do 64 m2.

    

   Projektowany kompleks nie będzie stanowił dominanty przestrzennej i wysokościowej w tej części miasta. Architektura obiektów będzie dostosowana do sąsiedniej zabudowy. Budynki będą posiadały proste bryły, których elegancję podkreśli kolorystyka i ciekawy, nowoczesny detal. Zastosowanie cegły klinkierowej na fasadach nawiąże do tradycyjnej zabudowy tego regionu.

    

   Teren osiedla zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

    

   Priorytetem podczas projektowania osiedla było stworzenie przyjaznego dla przyszłych mieszkańców środowiska mieszkalnego, nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym oraz zaproponowanie takiej architektury, która wyróżni się w tej części miasta i stanie się dobrym wzorcem do naśladowania.

   Atuty
   • bliskość Katowic
   • prawomocne pozwolenie na budowę
   • zróżnicowane metraże mieszkań
   • klasyczna architektura obiektów
   Lokalizacja
   Katowice 13km
   Park Łagiewnicki 550m
   Stadion Śląski 7km
   Szpital 5,6km
   Uczestnicy procesu
   INWESTOR
   nabywa udziały w podwyższonym kapitale zakładowym spółki celowej i zostaje jej wspólnikiem
   HREIT S.A.
   podmiot odpowiedzialny za organizację całego procesu realizacji i sprzedaży inwestycji, posiadający odpowiednie zasoby, doświadczenie i know-how
   SPÓŁKA ZALEŻNA OD HREIT
   wspólnik posiadający docelowo ponad 50% udziałów w SPV
   SPV (Special Purpose Vehicle)
   spółka celowa powołana do realizacji projektu
   Zdjęcie
   Michał Sapota
   prezes zarządu
   Wizjoner, który zmienił polską branżę budowlaną. Od 10 lat niestrudzenie realizuje marzenia polskich rodzin o własnych czterech kątach.
   Ma na koncie 135 zrealizowanych inwestycji deweloperskich w całej Polsce, w których sprzedał ponad 17 tysięcy mieszkań.
   Zdjęcie
   Iwona Kurylak
   dyrektor departamentu prawnego
   >10 lat doświadczenia, adwokat, specjalista w fuzjach i przejęciach, oraz finansowaniu dłużnym. Reprezentacja funduszy inwestycyjnych i przedsiębiorstw z branży deweloperskiej.
   Zdjęcie
   Aleksandra Piekarczyk
   radca prawny
   >10 lat doświadczenia w zakresie obsługi prawnej firm z branży nieruchomości. Doskonała znajomość prawa budowlanego i administracyjnego. Kluczowe kompetencje obejmują badanie prawne nieruchomości i negocjacje.
   Zdjęcie
   Izabela Skotarska
   dyrektor marketingu
   >10 lat w zarządzaniu strategiami marketingowymi dla największych firm deweloperskich w Polsce. Doświadczenie zdobyte podczas organizowania licznych kampanii sprzedażowych i setek wydarzeń dla projektów nieruchomościowych.
   Zdjęcie
   Aneta Karczmarczyk
   dyrektor biura zarządu
   >10 lat doświadczenia w zarządzaniu biurami CEO ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości.
   Zdjęcie
   Janusz Szarzec
   dyrektor inwestycyjny
   >10 lat doświadczenia w zarządzaniu inwestycjami kubaturowymi. Znajomości procedur przetargowych oraz administracyjnych na etapie budowy. Nabyte doświadczenie przy realizacji 20 osiedli mieszkaniowych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie.
   HREIT powstał na bazie naszych wieloletnich doświadczeń oraz analiz, jako platforma łącząca firmy deweloperskie z całej Polski i Europy z funduszami inwestycyjnymi, w celu wytworzenia optymalnego środowiska dla ich koegzystencji i rozwoju branży.
   Wierzymy, że współpraca i wzajemne wsparcie wielu podmiotów z branży deweloperskiej z Inwestorami pomoże im w zrównoważonym i stabilnym rozwoju oraz będą stanowiły filar bezpieczeństwa niezależnie od warunków rynkowych. Branża deweloperska to istotna gałąź polskiej gospodarki, a silne firmy deweloperskie to bezpieczeństwo nabywców mieszkań.
   Uważamy, że przyszłością budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie jest transfer najnowocześniejszych technologii budowlanych i materiałowych do jak najszerszej grupy odbiorcówi stosowaniu ich na masową skalę. Wysokie standardy budowlane w zakresie jakości i oszczędności energetycznej to potężne wyzwania na najbliższe lata. Wprowadzenie ich pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do życia dla mieszkańców.
   Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno po stronie prowadzenia projektów deweloperskich, jak i pozyskania oraz rozliczania kapitału. Przy wyborze projektów kierujemy się lokalnym popytem wynikającym z potrzeb mieszkaniowych zgłaszanych przez rynek, a nie popytem czysto spekulacyjnym. Pełen łańcuch kompetencji umożliwia nam organizację i nadzorowanie całego procesu realizacji i sprzedaży inwestycji, od momentu pozyskania nieruchomości do momentu oddania do użytkowania gotowego obiektu.
   Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny i nie stanowi oferty, w tym oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (DZ.U. z 2018 r., poz. 1025,1104,1629,2073, 2244, z 2019 r. poz. 80 z późn. zm.), ani oferty publicznej w rozumieniu art.3 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (DZ.U z 2019 r. poz. 623 z późn.zm.). Materiał nie stanowi jakiejkolwiek rekomendacji czy porady inwestycyjnej, ani prawnej czy podatkowej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji Inwestora. Prezentowane dane finansowe stanowią prognozę inwestycji. Stopa zwrotu nie stanowi gwarantowanego wyniku inwestycji, a rzeczywisty wynik obciążony może być wieloma czynnikami ryzyka, które mogą prowadzić do uzyskania zysku niższego niż prezentowana stopa zwrotu bądź do utraty części lub całości zainwestowanych środków. Opracowanie jest udostępniane Inwestorowi wyłącznie w celach informacyjnych i przy założeniu, że zostanie wykorzystane wyłącznie aby umożliwić Inwestorowi jego własną analizę produktu inwestycyjnego. Wszystkie dane zawarte w dokumencie są prezentowane w dobrej wierze i w przekonaniu o ich zgodności ze stanem faktycznym i zostały przedstawione zgodnie z najlepszą wiedzą autorów, jednakże nie składają oni żadnych oświadczeń, ani nie dają żadnych zapewnień, wyraźnych lub domniemanych, odnośnie prawdziwości i kompletności informacji zawartych w niniejszym dokumencie. Spółki, ani autorzy opracowania, nie ponoszą odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszego materiału lub jakiejkolwiek informacji w nim zawartej.

   Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35