Łukasz Szczybyło

Project Manager

+ 48 506 805 571

Z wykształcenia ekonomista, który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał u jednego z największych w Polsce pośredników finansowo – nieruchomościowych.

 

Specjalizuje się w nieruchomościach inwestycyjnych typu condohotel i aparthotel, których dystrybucję nadzorował w sieci sprzedaży obejmującej kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, współpracując jednocześnie z największymi podmiotami w tej branży. Posiada szerokie i bogate doświadczenie w procesach dotyczących układania warunków sprzedaży, działań marketingowych, tworzeniu modeli biznesowych oraz wdrażaniu i obsłudze nowych projektów z tego segmentu. Umiejętności, które nabył pozwoliły również na efektywne przekazywanie wiedzy doradcom, podczas dziesiątek przeprowadzonych szkoleń.

 

W Heritage Real Estate odpowiada za koordynowanie, wsparcie, nadzór oraz zarządzanie siecią sprzedaży w zakresie projektów inwestycyjnych, szkolenia doradców oraz pośredników, tworzenie analiz oraz zestawień na potrzeby nowych projektów oraz stałe monitorowanie rynku.