18.07.2016

Nowa siedziba i pierwsze biuro sprzedaży Spółki

Zespół Ekspertów Heritage Real Estate zaprasza w Warszawie do Śródmieścia.

W lipcu 2016 roku niezależny butik doradczy, oferujący usługi doradztwa strategicznego w zakresie wealth management oraz business consulting, otworzył pierwsze ekskluzywne biuro sprzedaży przy ul. Śniadeckich 10 w Warszawie. Bardzo elegancka siedziba znajduje się na parterze odnowionej kamienicy i czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

Lokalizacja w zabytkowej kamienicy w sąsiedztwie Placu Konstytucji została wybrana nieprzypadkowo.

- Szukając odpowiedniego biura mieliśmy bardzo jasno sprecyzowaną wizję idealnej powierzchni. Chcieliśmy znaleźć miejsce, które połączy niekorporacyjny klimat, prestiżową lokalizację oraz ciekawą historię. Wieloletnie doświadczenie w pracy dla różnych instytucji i korporacji ugruntowały nas w przekonaniu, że powierzchnie w biurowcach lub openspace nie sprzyjają komfortowi Klienta jaki powinien otrzymać podczas rozmowy o finansach, nieruchomościach i biznesie. - Uzasadnia decyzję firmy Michał Cebula, Dyrektor Generalny Heritage Real Estate.Dyskrecja i profesjonalizm jakie Zespół Ekspertów Heritage Real Estate chce zagwarantować swoim Klientom zauważalne są na każdym kroku po przekroczeniu progu siedziby firmy:

  • przestrzeganie etyki pracy zgodnie z rekomendacjami branżowymi,

  • uszanowanie prywatności każdego Klienta,

  • punktualność i szacunek do czasu Klienta,

  • dyskrecja i bezkolizyjny kalendarz spotkań,

  • NDA podpisywane z każdym Klientem z B2B.


Na wybór lokalizacji przy Śniadeckich 10 w Warszawie miał również ogromny wpływ komfort jaki firma pragnęła zapewnić Zespołowi Ekspertów z którymi współpracuje.

- Jednym z czynników na który stawiamy ogromy nacisk jest ponadprzeciętny komfort i satysfakcja z panującej atmosfery w biurze, które sprzyjają nieskrępowanej wymianie myśli i idei w miejscu pracy. - Wyjaśnia Filip Chilarzewski, Dyrektor Operacyjny Heritage Real Estate.Zachęcamy do kontaktu z Zespołem Ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące współpracy z Heritage Real Estate.
Autor: Marta Nos