19.10.2017

Nowy projekt deweloperski z udziałem MURAPOL HRE FIZAN

 

MURAPOL HRE FIZAN zaangażował się kapitałowo w atrakcyjny projekt deweloperski realizowany przez Grupę Murapol. Na warszawskiej Woli powstaje nowoczesny budynek z funkcjonalnymi mieszkaniami, lokalami handlowo-usługowymi na parterze oraz miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej, współfinansowany ze środków pozyskanych przez MURAPOL HRE FIZAN. 

Decyzja o włączeniu się MURAPOL HRE FIZAN w projekt deweloperski na warszawskiej Woli potwierdza wolę budowania silnej, rynkowej pozycji naszego Funduszu. MURAPOL Ordona to doskonale zlokalizowana inwestycja, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców lokali, jak również zainteresowaniem i uznaniem ze strony Klientów MURAPOL HRE FIZAN. Bogate doświadczenie Grupy Murapol w realizacji projektów nieruchomościowych jest gwarancją wysokiej jakości wykonania i rzetelności w dotrzymywaniu zaproponowanych warunków. Wskazane aspekty są jednymi z najważniejszych dla Inwestorów zainteresowanych nabyciem certyfikatów uczestnictwa naszego Funduszu – podkreśla Michał Cebula, Dyrektor Generalny Heritage Real Estate.


 


W ramach inwestycji Murapol Ordona zaoferowaliśmy 166 mieszkań, z których blisko 90% znalazło już swoich nabywców  - mówi Michał Sapota Prezes Zarządu Murapol S.A.Murapol HRE FIZAN, jest jednym z wiodących projektów Heritage Real Estate, pozwalającym właścicielom certyfikatów uzyskać atrakcyjną stopę zwrotu, osiąganą dzięki polityce inwestycyjnej Funduszu, opierającej się na inwestowaniu środków w projekty mieszkaniowe, realizowane przez Grupę Murapol.

Dla MURAPOL HRE FIZAN najważniejszymi wartościami są gwarancja zysku i bezpieczeństwo naszych Inwestorów. Grupa Murapol to jeden z największych w Polsce deweloperów, którego bardzo pozytywnie ocenia zarówno rynek, obligatariusze, jak i agencja ratingowa. Wiemy, że inwestycje realizowane przez dewelopera z całą pewnością będą opłacalne, a także bezpieczne dla Klientów MURAPOL HRE FIZAN – dodaje Michał Cebula.Projekt Murapol Ordona to 8-piętrowy budynek, w którym powstają lokale najbardziej odpowiadające potrzebom Warszawiaków, a ich metraże będą kształtować się od 27 do 82 metrów kwadratowych. Funkcjonalny i przemyślany projekt sprawia, że wnętrza są przestronne, ustawne oraz dobrze nasłonecznione. Z myślą o codziennym komforcie lokatorów, w parterowej części budynku zaplanowano 6 lokali, w których powstać mogą sklepy, restauracje i punkty usługowe.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Andrzej Długosz, tel. 601 602 640

email: andrzej.dlugosz@heritagere.pl