O nas

kim jesteśmy?

Heritage Real Estate

Tworząc Heritage Real Estate, naszym celem była budowa organizacji otwartej na różne – często najbardziej wygórowane - potrzeby i oczekiwania Klientów. Dlatego zawsze mogą oni liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w realizacji swoich rozmaitych celów biznesowych.
W trosce o komfort Klientów i posiadane aktywa zapewniamy szerokie możliwości wyboru spośród najbardziej rentownych i najbezpieczniejszych form inwestowania.

czytaj więcej

zespół

Michał Cebula

Prezes Zarządu

Michał Sapota

Wiceprezes Zarządu

Filip Chilarzewski

Dyrektor Operacyjny

Krzysztof Łuczak

Dyrektor Zarządzający

Maciej Grabowski

Ekspert Heritage Real Estate

Izabela Skotarska

Dyrektor Marketingu

Aneta Karczmarczyk

Dyrektor Biura Zarządu

Aleksandra Piekarczyk

Radca Prawny

Łukasz Szczybyło

Project Manager

Mateusz Pawluk

Manager ds. Finansowania Przedsiębiorstw

5%

zysków przeznaczamy
na cele charytatywno-społeczne

Naszą ambicją jest by pomagać innym w realizacji ich najskrytszych marzeń. Na co dzień urzeczywistniamy marzenia Klientów z którymi współpracujemy w ramach opracowanych strategii biznesowych. Jednak to, co sprawia nam największą satysfakcję to pomoc w realizacji marzeń najbiedniejszych i najbardziej potrzebujących. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA, co zapisaliśmy dodatkowo w statucie spółki, przeznaczając 5% zysków na pomoc charytatywno-społeczną.

rozwiązujemy problemy

Podejmując decyzję o stworzeniu Think Tank w ramach Heritage Real Estate kierowaliśmy się potrzebą wypracowywania innowacyjnych rozwiązań dla wielowymiarowego rozwoju biznesu w Polsce.

Chcemy tworzyć miejsce w którym pasja i wiedza członków Rady przełoży się na merytoryczne publikacje a dzięki prowadzonym badaniom osiągnięty zostanie kompromis pomiędzy możliwościami instytucji publicznych i potrzebami przedsiębiorstw prywatnych oraz oczekiwaniami społeczeństwa Polskiego.

czytaj więcej

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35