12.04.2018

Oddział Heritage Real Estate we Wrocławiu oficjalnie otwarty

Nowy oddział Heritage Real Estate (HRE) we Wrocławiu już funkcjonuje. Do dyspozycji Klientów jest grono profesjonalnych specjalistów w zakresie finansów i doradztwa inwestycyjnego. Lokalizacja wrocławskiego oddziału HRE nie jest dziełem przypadku. Biuro mieści się bowiem w ultranowoczesnym i prestiżowym budynku OVO Wrocław przy ul. Podwale 83. Zespół Ekspertów Heritage Real Estate, pod kierownictwem Łukasza Makara, zachęca wrocławskich Klientów do korzystania z usług firmy.

Wrocław jest dla nas jednym ze strategicznych i perspektywicznych rynków, dlatego bardzo się cieszę, że otworzyliśmy swe podwoje właśnie w tym pięknym i dynamicznie rozwijającym się mieście. HRE jest dzisiaj jedyną firmą na polskim rynku, umiejętnie łączącą ofertę consultingu dla biznesu na najwyższym poziomie i wealth managementu dla wymagającego klienta indywidualnego - podkreśla Michał Cebula, Dyrektor Generalny Heritage Real Estate.

Dodaje, że planując biuro we Wrocławiu, Heritage Real Estate szukało miejsca, które gwarantowałoby możliwość prowadzenia biznesu na najwyższym poziomie. OVO Wrocław, to jeden z najbardziej luksusowych oraz wielofunkcyjnych budynków w Polsce. Znajduje się w samym centrum Wrocławia, nieopodal Rynku i Ostrowa Tumskiego.

Oferujmy Klientom oraz potencjalnym Klientom, zarówno indywidualnym, jak również instytucjonalnym, miejsce nietuzinkowe, gdzie w miłej i spokojnej atmosferze oraz przyjaznym otoczeniu, będą mogli oni skorzystać z szerokiej wiedzy i doświadczenia naszych profesjonalnych doradców w celu korzystnego i bezpiecznego, co ważne lokowania nadwyżek finansowych  - zaznacza Łukasz Makar, Dyrektor Oddziału HRE we Wrocławiu.

Heritage Real Estate kompleksowo realizuje przedsięwzięcia, indywidualnie podchodząc do potrzeb inwestorów. Biorąc odpowiedzialność za koordynację procesu inwestycyjnego, gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie. HRE oferuje kompleksowe doradztwo strategiczne, analizy i badania opłacalności inwestycji, wskazuje najbardziej rentowne przedsięwzięcia,  pomoc w  uzyskaniu pozwoleń na przeprowadzenie inwestycji, finansowanie projektu oraz jego komercjalizacje.
W przeciwieństwie do globalnych przedsiębiorstw czy banków, Heritage Real Estate jest obecna i kontroluje każdy etap realizacji projektu, aby maksymalizować inwestycje pod kątem rentowności
i bezpieczeństwa powierzonych środków.