Warszawska Sky II zlokalizowana będzie w rejonie ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Lokalizacja budynku na planie litery L pozwoliła na zamknięcie przestrzeni i wydzielenie półprywatnego dziedzińca dla mieszkańców ze strefą zieleni i bezpiecznym placem zabaw dla dzieci. Główny trakt pieszo-jezdny z pasażem handlowo-usługowym znajduje się od strony ulicy Warszawskiej. Od strony ulicy znajdą się także miejsca parkingowe naziemne dla mieszkańców i ich gości. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość infrastruktury miejskiej, plaży, parku miejskiego i bazarku sprawi, że przyszłym mieszkańcom będzie się tu mieszkać przyjemnie i komfortowo.

 

Informacje o stanie zaawansowania inwestycji

 

31.12.2022

Przedstawiamy Państwu informację o zaawansowaniu inwestycji deweloperskiej Warszawska Sky w Nowym Dworze Mazowieckim według stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku.

 

Inwestycja realizowana jest na podstawie decyzji z dnia 14.07.2022 roku zatwierdzającej projekt architektoniczno-budowlany oraz projekt zagospodarowania terenu dla budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z usługami w parterze oraz garażami podziemnymi.

 

Sprzedane mieszkania:

Sprzedaż mieszkań uruchomiona została w sierpniu 2022 roku. Do sprzedaży w pierwszym etapie wprowadzono 88 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej 3 469,77 m². Ceny oferowanych mieszkań kształtują się na poziomie od 7 500 do 8 500 zł/m². Oferta prezentowana jest na stronie internetowej https://warszawskasky.pl.

 

Liczba: 4
Łączna powierzchnia użytkowa: 142,85 m²
Łączna wartość brutto: 1 185 655 zł
Średnia cena brutto: 8 300 zł