Relacje Inwestorskie

9.9.2020

Pruszcz Gdański, Sikorskiego 36

W budynku A (etap I) obecnie wykonywane są obróbki blacharskie pokrycia dachowego. Wewnątrz budynku kontynuowane są prace posadzkarskie oraz prace instalacyjne w garażu (instalacja sanitarna).

W budynku B1 i B2 (etap II) wykonywana jest płyta fundamentowa. Zaawansowanie prac budowlanych na tym budynku wynosi ok. 10%.

Więcej o inwestycji: www.sikorskiego36.pl


czytaj więcej

9.9.2020

Lake House Zegrze

Prace budowlane związane z realizacją inwestycji rozpoczęły się w czerwcu. Ze względów organizacyjnych i technologicznych w pierwszej kolejności wykonano wykop, zbrojenie oraz zalano płytę fundamentową budynku B. Obecnie realizowana jest już 3 kondygnacja tego budynku. Rozpędu nabierają również prace na budynku A. Trwają prace ziemne, które zostaną zakończone do 30 września. Z niecierpliwością czekamy na pierwszą kondygnację aby zobaczyć jaki widok na jezioro będą mieli jej mieszkańcy.

Więcej o inwestycjach: lakehousezegrze.pl


czytaj więcej

9.9.2020

Rumia, Formeli 17

Na osiedlu Formeli 17 realizujemy równocześnie 6 z 8 projektowanych budynków. W najbardziej zaawansowanych budynkach (1 i 2) zakończono stan surowy wraz z wybudowaniem szybów windowych, montażem schodów i attyk. Zamontowano stolarkę okienną i bramy wjazdowe do garaży. Trwa montaż fasad szklanych i prace elewacyjne. Wewnątrz murowane są ściany działowe. W kolejnych dwóch budynkach (3-4) wykonano stan surowy otwarty. Wewnątrz budynków prowadzone są prace związane z wykonaniem instalacji wewnętrznych. W budynkach 5 i 6 wykonane zostały prace ziemne i palowanie.

Więcej o inwestycji: www.formeli17.pl


czytaj więcej

9.9.2020

Opole, Apartamenty Barona

Obecnie realizowany jest I etap inwestycji obejmujący budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą towarzyszącą z parkingami terenowymi i wiatą śmietnikową. Prace na terenie inwestycji rozpoczęły się z początkiem czerwca. Pierwszy zakres wykonywanych robót to prace związane z przygotowaniem placu budowy, czyli wykonanie ogrodzenia wraz z oznakowaniem budowy, dróg technologicznych i placów składowych, organizacja zaplecza, zapewnienie dostawy mediów na czas budowy. Rozpoczęto również prace ziemne (wykop).

Więcej o inwestycji: www.apartamentybarona.pl


czytaj więcej

9.9.2020

Łódź, Apartamenty Senatorska

Zakończone zostały prace ziemne, ułożony został beton podkładowy i rozpoczęto wykonywanie konstrukcji garażu podziemnego. Przewidywany termin zakończenia prac związanych z realizacją stanu „0” - październik 2020.

Więcej o inwestycji: www.apartamentysenatorska.pl


czytaj więcej

20.6.2020

Nowy Dwór Mazowiecki, Dębowy Park

Inwestycja Dębowy Park znajduje się w prężnie rozwijającym się Nowym Dworze Mazowieckim. Jest to największa prywatna inwestycja w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Prace budowlane w kolejnych etapach inwestycji Dębowy Park postępują zgodnie z założonym harmonogramem.

W budynku D4 pod koniec czerwca rozpoczną się odbiory mieszkań. W budynku D1/D2 zrealizowany został stan surowy otwarty. Rozpoczęły się prace elewacyjne. Wewnątrz trwają prace instalacyjne i wykończeniowe.

Realizacja budynku HIJK ze względów technologicznych podzielona została na dwa etapy. W części HI wykonywany jest strop nad pierwszym piętrem, w części JK trwa jeszcze realizacja stanu 0. Na późniejszych etapach budowy ta rozbieżność czasowa będzie się stopniowo zmniejszać. Zakończenie inwestycji planowane jest na listopad 2021 roku.

Więcej o inwestycjach: www. https://www.bdc-development.pl/


czytaj więcej

20.6.2020

Radzymin, Apartamenty Słowackiego

Nowe przedsięwzięcie w Radzyminie przy ulicy Słowackiego, składające się z sześciokondygnacyjnego budynku, w którym mamy do zaoferowania 113 lokali mieszkalnych o powierzchni od 33 do 72 mkw. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia lokali, co pozwala przyszłym mieszkańcom na wybór lokum doskonale dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Obiekt zaprojektowany z ogromną troską o detale, oferuje możliwość swobody aranżacji wnętrz oraz gwarantuje przyszłym mieszkańcom funkcjonalność i wygodę.

Prace budowlane ruszyły z początkiem kwietnia. Roboty ziemne zostały już zakończone. Trwa realizacja płyty fundamentowej. Na części budynku widoczne są już też pierwsze elementy konstrukcyjne budynku – słupy i szachty windowe. Do końca czerwca wykonane zostaną ściany konstrukcyjne parteru i strop nad parterem.

Więcej o inwestycji: https://bdc-development.pl/slowackiego/


czytaj więcej

20.6.2020

Łódź, Apartamenty Senatorska

Apartamenty zlokalizowane w samym centrum Łodzi przy ulicy Senatorskiej są doskonałą propozycją dla tych, którzy z jednej strony cenią sobie prywatność, a z drugiej chcą czerpać korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta. Projekt łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. Prace budowlane pomimo nietypowej sytuacji związanej z koronawirusem postępują bez zakłóceń. Obecnie trwają prace ziemne. Wykonana została opinka drewniana ścianki berlińskiej i rozpoczęto wylewanie chudego betonu. Zakończenie tego etapu planowane jest do połowy czerwca.

Więcej o inwestycji: www.apartamentysenatorska.pl


czytaj więcej

20.6.2020

Pruszcz Gdański, Sikorskiego 36

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Niewielka odległość od zorganizowanej nad Radunią plaży miejskiej z parkiem grillowym sprawia, że jest to wygodne miejsce do codziennego życia, zarówno dla singli, jak i całych rodzin. Dodatkowo tereny rekreacyjne, place zabaw i obiekty sportowe umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. W I etapie realizowany jest budynek A, gdzie wykonywana jest obecnie elewacja, a wewnątrz kontynuowane są prace wykończeniowe. W II etapie (Budynek B1 i B2) trwają przygotowania do wykonania płyty fundamentowej.

Więcej o inwestycji: www.sikorskiego36.pl


czytaj więcej

20.6.2020

Rumia, Formeli 17

Formeli 17 to nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji nadmorskiej Rumi realizowana przez North Star Development S.A. Całe osiedle zaprojektowane zostało w nowoczesnej stylistyce, zgodnie z najnowszymi trendami w budownictwie. Zadbano o wszystkie szczegóły zapewniające optymalne wykorzystanie światła dziennego oraz swobodne korzystanie z części wspólnych. Każdy budynek wyposażony został w szybką, cichobieżną windę.
Na najniższej kondygnacji znajdują się indywidualne boksy garażowe z osobnymi bramami wjazdowymi. Dodatkowo zaplanowano zewnętrzne miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz ich gości.

W dwóch pierwszych budynkach zakończony został stan surowy otwarty. W marcu rozpoczęła się realizacja kolejnych dwóch budynków. W ich przypadku, stan surowy otwarty zakończony zostanie do końca czerwca, a już w lipcu rozpocznie się realizacja następnego etapu.

Więcej o inwestycji: www.formeli17.pl


czytaj więcej

2.4.2020

Apartamenty Barona - Ruszyła przedsprzedaż I etapu inwestycji!

Kilkuetapowa inwestycja realizowana jest na działce o powierzchni prawie 25 tys. m2 zlokalizowanej w Opolu przy ul. Barona w dzielnicy Szczepanowice. Jest to rejon, który ze względu na bliskie położenie względem centrum miasta, podlega bardzo szybkim przekształceniom urbanizacyjnym.
Osiedle zostało wpisane w panujący klimat tej okolicy, tworząc wzorcowe środowisko mieszkaniowe o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, z dużą ilością zieleni i przestrzeni przeznaczonych do wspólnego spędzania czasu, tworzących rodzaj zielonego placu otwierającego się na całe osiedle.
W siedmiu trzykondygnacyjnych budynkach z garażami podziemnymi znajdzie się łącznie 339 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Budynki realizowane będą w technologii prefabrykowanej.

W marcu uruchomiona została przedsprzedaż I etapu inwestycji obejmującego dwa budynki, w których powstaną 104 mieszkania o metrażach od ok. 27 do ok. 68 m2.


czytaj więcej

2.4.2020

Formeli 17 - Rumia

Formeli 17 powstaje w urokliwej Rumii, przy ulicy Wiejskiej. Tuż obok osiedla znajduje się centrum handlowe Port Rumia, w którym znajdują się liczne sklepy, restauracje oraz supermarket Auchan. Przypominamy, że ta inwestycja jest pierwszą, którą realizujemy z elementów prefabrykowanych wspólnie z Baumat - liderem prefabrykacji na polskim rynku budowlanym. Zastosowanie tej technologii wpływa także na czas wykonania prac, co widać na placu budowy – w ostatnim czasie powstały kolejne piętra w budynku G i H. Utrzymanie tego tempa pozwoli zakończyć prace I etapu już jesienią tego roku. W inwestycji sprzedano 15 pierwszych mieszkań.


czytaj więcej

2.4.2020

Sikorskiego 36 - Pruszcz Gdański

Inwestycja Sikorskiego 36 powstaje w zielonym otoczeniu, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Obecnie trwa budowa I etapu, w którym widać już bardzo zaawansowane prace. Do końca lutego zamontowano wszystkie okna, a obecnie wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne oraz tynkarskie. Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co potwierdza wysoka sprzedaż. W I etapie zostało już tylko 11 wolnych mieszkań z 75 dostępnych, w związku z czym do sprzedaży wprowadziliśmy II etap inwestycji, w którym zostanie wybudowanych i oddanych do użytku 128 mieszkań.


czytaj więcej

2.4.2020

Apartamenty Senatorska - Łódź

Apartamenty Senatorska powstają w Centrum Łodzi, na granicy pomiędzy strefą współczesnej architektury, a obszarem klasycznej, miejskiej zabudowy nawiązującej do historii przemysłu. Lokalizacja inwestycji sprawia, że  cieszy się ona dużym powodzeniem zarówno wśród nabywców indywidualnych jak i inwestorów poszukujących lokali w celach inwestycyjnych. W ostatnim czasie znacznie wzrosła sprzedaż mieszkań i z 263 dostępnych apartamentów w ofercie pozostało już tylko 121. Etap, który był wykonywany w marcu to zabezpieczenie wykopu palami (tzw. palowanie) i wykonanie ścianki berlińskiej. Prace wykonywane były przy użyciu specjalistycznego sprzętu ciężkiego – kafara na podwoziu gąsienicowym z zastosowanym wibromłotem i wiertnicą oraz koparki.


czytaj więcej

2.4.2020

Osiedle Dębowy Park – Nowy Dwór Mazowiecki

Inwestycja Dębowy Park znajduje się w prężnie rozwijającym się Nowym Dworze Mazowieckim. Liczne tereny zielone oraz cisza i spokój sprawiają, że będzie można tu wypocząć po trudach całego dnia. Nowoczesna architektura oraz ciekawie zaaranżowane części wspólne to tylko niektóre z atutów Dębowego Parku. Jest to największa prywatna inwestycja w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Obecnie trwają równocześnie prace w 3 budynkach (D1/D2, D4 oraz HIJK). Zaawansowanie prac w budynku D1/D2 jest na poziomie 60%. Obecnie ekipa budowlana wykonuje prace na III kondygnacji. Sprzedały się już 62 mieszkania ze 137. W kolejnym budynku (D4) w ostatnim czasie zakończono prace instalacyjne. Obecnie ekipa doprowadza lokale do stanu deweloperskiego. Na zewnątrz kończone są prace przy elewacji. Koniec inwestycji jest zaplanowany na II kwartał tego roku i nic nie zwiastuje, aby ten termin miał się przesunąć. W tym budynku od długiego czasu są już sprzedane wszystkie mieszkania. Kolejna część inwestycji to budynek HIJK, w którym kończą się prace z realizacją stanu „0”. Prace postępują bardzo szybko, co jest wynikiem ciepłej zimy. W tym etapie zostały sprzedane 32 mieszkania ze 143 dostępnych.


czytaj więcej

5.2.2020

Łódź – Apartamenty Tuwima

Już za dwa lata centrum Łodzi wzbogaci się o nowoczesną, przyjazną mieszkańcom nieruchomość. Łódzka inwestycja przy ulicy Tuwima 95 to deweloperski projekt realizowany przez Apartamenty Tuwima sp. z o.o. Jedna z najwyższych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi na pewno zachwyci swoich odbiorców. Unikalna architektura, ogrody tematyczne na dachu garażu dla mieszkańców, a dodatkowego smaku nadaje lokalizacja dwupoziomowych loftów na ostatnim piętrze z bezpośrednim widokiem na całe miasto i pobliskie parki.

Rozpoczęcie nowej inwestycji przez Apartamenty Tuwima sp. z o.o. planowane jest na przełomie II i III kwartału 2020 r. W ciągu dwóch lat zostanie oddany do użytku 15 -kondygnacyjny budynek mieszkalny. Oczywiście realizacja inwestycji będzie przeprowadzona przy współpracy z Baumat w systemie nowoczesnej prefabrykacji, która doceniana jest na całym świecie.

Inwestycja przy ul. Tuwima 95 to pierwsza z kilkuetapowej inwestycji w sercu Łodzi. Kolejną będzie nieruchomość przy ul. Tuwima 97, której budowę rozłożono na dwa etapy. W ramach I etapu inwestycji zostanie oddana do użytku powierzchnia ponad 7000 PUM mieszcząca 165 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy na parterze oraz parkingi naziemne i podziemne na 166 miejsc postojowych. Zakończenie inwestycji przy ul. Tuwima 97 planowane jest na 2024 r.


czytaj więcej

5.2.2020

Lotnisko Park - Rumia

Jest to pierwsza inwestycja, którą realizujemy z elementów prefabrykowanych wspólnie z Baumat - liderem prefabrykacji na polskim rynku budowlanym. Sposób zastosowania prefabrykacji stanowi przejaw postępu technologicznego w budownictwie, jaki wykorzystujemy, aby zapewnić najwyższej klasy produkt finalny zaspokajający wysokie oczekiwania naszych klientów. Umożliwia on przeniesienie znacznej części procesu technologicznego do zakładów prefabrykacji, co ogranicza prace na budowie zazwyczaj do montażu elementów. Jednakże montaż wymaga niezwykłej precyzji, dlatego od samego początku czuwają nad nim specjaliści z Baumat oraz kadra kierownicza. Inwestycja zlokalizowana jest na działce o powierzchni ok. 14.000 m2. Powstanie tu 8 budynków wielorodzinnych, w których zaprojektowano 248 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 29 do 70 m2). Obecnie trwa realizacja dwóch pierwszych budynków. Gotowe elementy powstające w systemie nowoczesnej prefabrykacji są cyklicznie dostarczane na plac budowy.


czytaj więcej

5.2.2020

Sikorskiego 36 - Pruszcz Gdański

Inwestycja Sikorskiego 36 powstaje w zielonym otoczeniu, we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Wyjątkowość lokalizacji polega na znakomitym połączeniu dostępności szkół, przedszkoli i centrów handlowych ze spokojem, który można odnaleźć wśród zieleni okalającej osiedle, o czym świadczy sprzedaż mieszkań na poziomie wynoszącym już 55%. Na tym terenie powstaną 3 nowoczesne 4 piętrowe budynki z mieszkaniami 1-, 2–, 3 i 4-pokojowymi. Obecnie trwa budowa I etapu, który jest zrealizowany w 75%. Trwa montaż okien, a wewnątrz prowadzone są prace instalacyjne oraz tynkarskie. W II etapie zostały zakończone prace ziemne. W połowie lutego planowane jest uruchomienie sprzedaży mieszkań w drugiej części inwestycji, o którą dopytują kolejne osoby zainteresowane zamieszkaniem w miejscu, gdzie mogą połączyć komfort życia w cichej okolicy z doskonałą komunikacją do Centrum miasta.


czytaj więcej

5.2.2020

Osiedle Dębowy Park - Nowy Dwór Mazowiecki

Dębowy Park to nowoczesne osiedle położone w pobliżu licznych terenów zielonych. Jest to największa prywatna inwestycja w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Obecnie trwają równocześnie prace w 3 budynkach (D1/D2, D4 oraz HIJK). Stan zaawansowania prac w budynku D1/D2 został wykonany w 60%. Ekipa budowlana obecnie wykonuje strop nad 2 piętrem. Mieszkania w tej inwestycji są sprzedane w 30%. W kolejnym budynku (D4) w ostatnim czasie zostały zrealizowane tynki i instalacje wewnętrzne w lokalach. Obecnie trwają prace przy elewacji na zewnątrz budynku. Zainteresowanie tym etapem było tak duże, iż udało się już sprzedaż wszystkie mieszkania. Kolejna część inwestycji to budynek HIJK, w którym prace są w wykonane w 45%. Do połowy lutego zakończone zostaną prace związane z wykonaniem stanu „0” budynku obejmującym m.in. wyrównanie działki, wykopanie i zalanie fundamentów, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej w fundamentach, drenaż i prace izolacyjne.


czytaj więcej

11.12.2019

Łódź, Senatorska 29

Realizujemy sprzedaż mieszkań w naszej pierwszej inwestycji w Łodzi – przy ul. Senatorskiej 29. Jesteśmy w trakcie podpisywania umów deweloperskich. Na koniec listopada przedsprzedaż kształtowała się na poziomie ok. 30%. Zdradzimy, że nie jest to jedyna nasza inwestycja w Łodzi – szczegóły wkrótce.


czytaj więcej

11.12.2019

Inwestycja w Rumi

W listopadzie podpisaliśmy umowę przeniesienia własności nieruchomości w Rumi i od razu przystąpiliśmy do realizacji projektu, który nabyliśmy wraz z prawem do działki. Będzie to pierwsza inwestycja, którą realizujemy w technologii prefabrykowanej z elementów produkowanych przez Baumat – firmy będącej od 25 lat liderem branży budowlanej www.baumat.com.pl. Nowoczesna i zaawansowana technologia pozwoli nam na zrealizowanie 8 budynków wielorodzinnych w terminie 13 miesięcy!


czytaj więcej

11.12.2019

Pruszcz Gdański, Sikorskiego 36

Zaawansowanie budowy I etapu (Budynek A ) osiągnęło poziom 65%. Trwają prace ziemne związane z przygotowaniem terenu pod realizację II etapu (Budynek B). Zaawansowanie sprzedaży I etapu:  35%.


czytaj więcej

11.12.2019

Zegrze, Lake House Zegrze

Rozpoczynamy podpisywanie umów deweloperskich. Inwestycja Lake House Zegrze  cieszy się dużym zainteresowaniem klientów inwestycyjnych i osób chcących zamieszkać nad brzegiem jeziora.


czytaj więcej

11.12.2019

Nowy Dwór Mazowiecki, Osiedle Dębowy Park

Zarówno budowa, jak i sprzedaż mieszkań na Osiedlu Dębowy Park pnie się w górę. W budynku D4, którego oddanie do użytku planowane jest na II kwartał 2020 roku pozostały do sprzedaży już tylko 2 ostatnie mieszkania.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży, tel. +48 727 722 722


czytaj więcej

12.11.2019

Nowy Dwór Mazowiecki, Osiedle Dębowy Park, Budynek D4, D1, D2, HIJK

Trwa realizacja kolejnych budynków D4, D1, D2 i HIJK na terenie nowodworskiego osiedla Dębowy Park. Poprzednie, zakończone i sprzedane w 100%, stanowią doskonałą wizytówkę firmy i potwierdzają jej wiarygodność jako dewelopera.

Budynek D4
- zaawansowanie budowy 70%
- zaawansowanie sprzedaży (umowy przedwstępne deweloperskie) – ok. 90%
- planowane zakończenie budowy maj 2020

Budynek D1 i D2
- budowa ruszyła z początkiem września 2019, zaawansowanie budowy - 40%
- przedsprzedaż (umowy rezerwacyjne) ok. 15%
- planowane zakończenie budowy kwiecień 2021

Budynek HIJK
W ostatnich dniach października podpisana została umowa z Generalnym Wykonawcą inwestycji. W pierwszych dniach listopada ruszają prace budowlane. Wykonanie stanu „0” przy sprzyjających warunkach atmosferycznych planowane jest do końca lutego 2020, a zakończenie budowy w październiku 2021


czytaj więcej

12.11.2019

Radzymin – inwestycja „Apartamenty Słowackiego”

Apartamenty Słowackiego to inwestycja w podwarszawskim Radzyminie, który oferuje przyszłym mieszkańcom wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni – infrastrukturę miejską, zieleń i doskonałą komunikację z centrum Warszawy.
W budynku przewidziano 112 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o metrażach od 26 do 70 m2 oraz 5 lokali usługowych.

- planowane rozpoczęcie budowy listopad
- przedsprzedaż na poziomie ok. 20%


czytaj więcej

12.11.2019

Zegrze, inwestycja Lake House Zegrze

Apartamenty z widokiem na Jezioro Zegrzyńskie, z dostępem do linii brzegowej cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Mimo że budowa rusza dopiero w listopadzie, na etapie przedsprzedaży zarezerwowanych zostało prawie 25% apartamentów.


czytaj więcej

12.11.2019

Pruszcz Gdański – Sikorskiego 36

Inwestycja pnie się w górę. Obecnie realizowana jest 3 kondygnacja budynku A. Zakończenie stanu surowego otwartego planowane jest na pierwszą połowę grudnia.
- zaawansowanie budowy I etap 55% (etap I)
- zaawansowanie sprzedaży I etap (umowy deweloperskie i rezerwacyjne) ok. 30%.
- planowany termin zakończenia budowy I etapu – II kwartał 2020


czytaj więcej

12.11.2019

Baumat

Michał Sapota powołany został do Zarządu spółki Baumat Sp. z o.o. - czołowego producenta konstrukcyjnych i architektonicznych prefabrykatów z betonu.
Nowoczesne podejście do prefabrykacji, wysoka jakość produkowanych wyrobów i wykorzystanie wysokorozwiniętej technologii pozwoliły spółce zdobyć uznanie inwestorów oraz wiodących firm budowlanych w kraju i za granicą.


czytaj więcej

12.11.2019

Umowa Merliniego

30.10.2019 r. podpisaliśmy umowę przedwstępną nabycia prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zlokalizowanej w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Mokotowie przy ul. Merliniego wraz z projektem i prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę.
Na działce o powierzchni ponad 7000 m2 powstanie wtopiony w zieleń parkową funkcjonalny 3-kondygnacyjny budynek hotelowy o współczesnej formie, z reprezentacyjnym wejściem, recepcją i częścią usługową w parterze.


czytaj więcej

12.11.2019

Wygrany Przetarg – Nowy Dwór Mazowiecki

Wygraliśmy kolejny przetarg na nabycie nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Mazowieckiej. Wraz z wcześniej nabytą działką przy ul. Modlińskiej stworzy kompleks, na którym planowana jest realizacja osiedla mieszkaniowego na ok. 17.000 m2 PUM.


czytaj więcej

12.11.2019

Opole start sprzedaży

W połowie listopada ruszy sprzedaż mieszkań w inwestycji „Apartamenty Barona” w Opolu. I etap realizacji inwestycji posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Prace budowlane planujemy rozpocząć jeszcze w tym roku.


czytaj więcej

11.11.2019

Łódź, Senatorska 29

Realizujemy przedsprzedaż mieszkań w inwestycji zlokalizowanej w Łodzi przy ul. Senatorskiej. Do końca października zawartych zostało 60 umów rezerwacyjnych z puli 66 mieszkań przeznaczonych do sprzedaży w I etapie. Całość inwestycji obejmuje wybudowanie 263 mieszkań. Budowa rusza w listopadzie.


czytaj więcej