Szkolenia

dzielimy się wiedzą

Powołaliśmy do życia Uniwersytet Heritage aby szerzyć wiedzę z zakresu optymalnych rozwiązań finansowych zarówno wśród Klientów Heritage Real Estate jak i partnerów biznesowych spółki. Podczas nieformalnych spotkań, interdyscyplinarny Zespół Ekspertów, przedstawia w przyjaznej formie wiedzę niezbędną do podejmowania świadomych i perspektywicznych decyzji finansowych. Cykliczność spotkań dodatkowo gwarantuje ciągły dostęp do nowych obszarów tematycznych dopasowanych do oczekiwań uczestników.

Uniwersytet Heritage to także platforma której formuła stwarza atmosferę sprzyjającą nieskrępowanemu dzieleniu się wiedzą i myślą Ekspertów jak i uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się z obszarami w których obecnie prowadzimy aktywne działania poszerzające wiedzę i umiejętności uczestników:


Zrealizowane szkolenia:

zrealizowane szkolenia

Zalety inwestowania w aparthotele


12 grudnia 2016 roku Zespół Ekspertów Heritage Real Estate przeprowadził profesjonalne szkolenie, którego celem było przedstawienie zalet inwestowania w apartamenty hotelowe z gwarancją najmu. Szkolenie zostało zrealizowane dla Doradców ds. Nieruchomości współpracujących z Agencją nieruchomości Platan House.


Aparthotele – alternatywna forma inwestowania w nieruchomości


24 listopada 2016 roku Heritage Real Estate zrealizował w Jeleniej Górze szkolenie przedstawiające możliwości inwestowania w apartamenty hotelowe z gwarancją najmu. Na szkolenie zaprosiliśmy Pośredników nieruchomości zrzeszonych w platformamieszkaniowa.pl.


Apartamenty hotelowe z gwarancją najmu


7 września 2016 roku odbyło się profesjonalne szkolenie wśród doradców ds. nieruchomości oraz pośredników jednej z największych firm branży nieruchomościowej w Polsce – Emmerson Realty SA. Zespół Ekspertów Heritage Real Estate szczegółowo przedstawił praktyczne aspekty inwestowania w aparthotele z gwarancją najmu.
Zrealizowane szkolenia: