Finanse

Zespół Ekspertów Heritage Real Estate zachęca do poznania elitarnych rozwiązań finansowych oferowanych Klientom indywidualnym w ramach oferty Wealth Management.

Concierge

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach Heritage Real Estate nawiązało współpracę z międzynarodową i najbardziej renomowaną firmą oferującą usługi concierge w Polsce.

Dzięki tej współpracy Klient Heritage posiadający kartę członkowską otrzymuje dostęp do wydarzeń i eventów w każdej chwili w każdym miejscu.

Skontaktuj się z Zespołem Ekspertów - odbierz kartę członkowską.

 

Skontaktuj się z nami

Finansowanie

Zespół Ekspertów Finansowych Heritage Real Estate współpracuje jako niezależny podmiot z wiodącymi bankami w Polsce. Dzięki tej współpracy jest w stanie dobrać najkorzystniejszą ofertą finansowania inwestycji klienta w jak najkrótszym czasie mając w ofercie:

·       kredyty mieszkaniowe,

·       kredyty gotówkowe,

·       kredyty konsolidacyjne,

·       kredyty refinansowe.

Skontaktuj się z Zespołem Ekspertów - przygotujemy różne warianty finansowania.

 

Skontaktuj się z nami

Planowanie spadkowe

Coraz więcej zamożnych Polaków wie, że musi świadomie zaplanować sukcesję w przedsiębiorstwie rodzinnym które prowadzą lub zaplanować podział majątku prywatnego po swojej śmierci. Wielu Klientów myśląc, że wystarczy spisać testament popełnia znaczący błąd, jednak Eksperci Heritage Real Estate to specjaliści w planowaniu spadkowym i pomogą każdemu Klientowi przejść przez wszelkie formalności z tym związane.

Zapraszamy do kontaktu z Zespołem Ekspertów - przygotujemy plan sukcesji.

 

Skontaktuj się z nami

Zarządzanie majątkiem

Zespół Ekspertów Heritage Real Rstate na co dzień zarządzaja majątkiem Klientów wartym przeszło 500 mln zł. W zależności od ryzyka inwestycyjnego akceptowalnego przez Klientów, portfel każdego inwestora jest zdywersyfikowany pomiędzy inwestycje z różną stopą zwrotu oraz o różnym horyzoncie zwrotu, wśród najbardziej popularnych można wymienić:

·       obligacje korporacyjne i strukturyzowane,

·       fundusze inwestycyjne otwarte i zamknięte,

·       nieruchomości.

Skontaktuj się z Wealth Managerem - odbierz indywidualną strategię finansową.

 

Skontaktuj się z nami